Ogłoszenie

Witajcie na nowo powstałym forum gildii Crank

#1 2009-03-09 19:25:29

Osa

Administrator

8225327
Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 37
Punktów :   

PvE i PvP

Witam was wszyscy młodzi łowcy. Jako że w tej chwili mam najwyższy poziom hunterem podzielę się z tymi mniej wiedzącymi graczami na temat rozdawania talentów. A więc powiem tak z własnego doświadczenia żeby nie było że zmyślam. W sumie do 58 poziomu grałem na BM build ( Beast Mastery build ), choć mogłem go opuścić na 40 poziomie ale nie chciałem bo bardzo dobrze mi się na nim grało. Na 58 lvl zmieniłem na Marksman build i powiem wam że jeśli szukacie dosyć dużego dmg to jest to build dla was. Polecam go głównie ze względu na Aimed shot i trueshot aura. Do tego dodaje wam wiele bonusów do ataku itd.
        Jest to już typowy build pod PvP ale ze względu na to że na 60 lvl walicie takiego dmg, że nie robi wam to już różnicy to bez problemu możecie go używać pod PvE ;].
        Co do statów to jakby ktoś nie wiedział to polecam głównie ładowanie jak najwięcej statpointów z broni i armorów w agility oraz staminę, ewentualnie odrobinę intelect żeby zwiększyć sobie zasoby mana pointów. Nie wiem czy jest to ogólnie przyjęty model czy nie ale szczerze mówiąc nie lubię grać wg szablonów, a dobrze mi się w ten sposób gra. Jeśli mi coś umknęło to piszcie ;P.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lastbk.pun.pl www.nowalia.pun.pl www.anticcafe.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.narutoogra.pun.pl